Programma

menu knop | Programma | Workshops | Eerdere edities

Zaterdag 1 Juni

film maken dag 1

(workshop)
Woordloos Kleuter Film Festival
ism Filem’on Brussel
Mia
Belgie, 2013, Wouter Bongaerts
trailer

– Paperman
Ierland, 2010, Richard Kelly
trailer

– Mister night has a day off
Litouwen, 2016, Ignas Meilũnas
trailer

– Partir
Frankrijk, 2012, Joanna Lurie
trailer

Coco
(Film 8+)
12:00-13:49
USA, 2017, Lee Unkrich
trailer
Los Bando
(Familie)
14:00-15:54
Noorwegen, 2018, Christian Lo
trailer
Landfill Harmonic

(Doc)
16:00-17:24
Paraguay, 2015, Brad Allgood
trailer
Heavy Trip
(Openingsfilm)
20:00-21:32
Finland, 2018 – Juuso Laatio
trailer
Opening (Opening)
Anti
(Openingsfilm)
20:00-21:30
Denmark, 2016, Morten Boesdal Halvorsen
trailer

Zondag 2 Juni

film maken dag 2

(workshop)
Woordloos Kleuter Film Festival
ism Filem’on Brussel
Macropolis
UK, 2012, Joel Simon
trailer

– For Mathilde
Rusland, 2009, Alla Churikova
trailer

Paper City
Polen, 2013, Maciek Janicki
trailer

– Papiroflexia
USA, 2007, Joacquin Baldwin
trailer

– Hegdehog and the city
Letland, 2013, Evalds Lacis

Shaun The Sheep (Film 8+)
12:00-13:25
UK, 2015, Richard Goleszowski
trailer
The Extraordinary Journey of the Fakir
(Familie film)
14:00-15:40
Frankrijk, 2018, Ken Scott
trailer
Happy Princes
(doc)
16:00-17:22
Greece, 2018, Panos Deligiannis
trailer
Little Men
(Hoofdfilm 14+)
17:00-18:45
USA, 2016, Ira Sachs
trailer
(Talkshow) ….
Aurora (Hoofdfilm 16+)
20:00-21:46 Finland, 2019 – Miia Tervo
trailer

Maandag 3 Juni

Zootropolis
(Film 8+)
12:00-13:50
USA, 2016, Byron Howard
trailer
Une Saison en France

(Familie film)
14:00-15:41
Frankrijk, 2017, Mahamet-Saleh Haroun
trailer
But when will mom arrive?

(doc)
16:00-17:15
Switzerland, 2018, Stefano Ferrari
Trailer
Peter’s Odyssey
(Hoofdfilm 14+)
17:00-18:14
Russia, 2018, Anna Kolchina
trailer
(shorts)
– Georgian Childhood
Croatie, 2019, Eva Basta
trailer

– Graffiti Gals
Spanje, 2019, Isabela Cuevas Pierson
trailer

– Si-G
België, 2017, Frederile Migom
trailer

The Little Princess
UK, 2018, Jason Maza
trailer

North Star Fading
UK, 2018, Karrie Fransman
trailer

Cafarnaúm
(Hoofdfilm 16+)
20:00-22:30
Libanees, 2018, Nadine Labaki
trailer

Dinsdag 4 Juni

Paddington
(Film 8+)
12:00-13:35
UK, 2014, Paul King
trailer
(Film 8+)
14:00-15:34
Ethiopia, 2015, Yared Zeleke
Trailer
Fire at sea
(Documentaire)
16:00-17:54
Italy, 2016, Gianfranco Rosi
Trailer
Willkommen bei den Hartmanns

(doc)
17:00-18:56
Duitsland, 2016, Simon Verhoeven
trailer
(shorts) ….
Icebox
USA, 2018, Daniel Sawka
trailer

– Good White People
USA, 2016, Jarrod Cann
trailer

– The Hispanic child migrants desperate to reach America
UK, 2018, Channel 4
trailer

Once Upon a Time in Indian Country
(Hoofdfilm 16+)
20:00-21:37
Duitsland, 2017, Ilker Catak
trailer

Woensdag 5 Juni

Ballerina
(Film 8+)
12:00-13:30
USA, 2016, Eric Summer
trailer
Girl in Flight
(familie film)
14:00-15:20
Italy, 2017, Sandra Vannucchi
trailer
Something Better to Come

(doc)
16:00-17:45
Polen, 2014, Hanna Polak
trailer
Beautifull Boy


(Hoofdfilm 14+)
17:00-18:36
USA, 2018, Desiree Akhavan
Trailer
Rotterdam Shorts

(Shorts)
19:00-20:00
De 5 beste Rotterdamse Shorts gemaakt tijdens het IJFF worden getoond.
Girl

(Hoofdfilm 16+)
20:00-21:36
Belgie, 2018, Lukas Dhont
Trailer
21:32-22:00 | The End