Programma

menu knop | Programma | Workshops | Eerdere edities

Vrijdag 1 Juni

16:00-17:00 | Opening

Nederlandse Première

17:00-18:35 | Film |
Viele Dank Für Nichts | Tickets
Duitsland, 2014, Stefan Hillebrand, Oliver Paulus

19:00-20:00 | Korte Films |
Don’t Shoot The Messenger | Tickets
USA, 2016, Craig Fogel en Maleni Chaitoo
20:00-21:20 | Documentaire |
Los Niños / The Grownd Ups | Tickets
Chili, 2017, Maite Alberdi

Zaterdag 2 Juni

09:00-12:00 | Workshop
Dag 1 : Maak je eigen film
door Erik Van Loon
13:00-13:39 | Korte Film |
Smile Pinki | Tickets
USA, 2008, Megan Mylan13:39-13:50 | Korte Film |
The Silent Child | Tickets
USA, 2017, Chris Overton

Nederlandse Première

15:00-16:19 | Film |
The SuperDeafy Movie | Tickets
USA, 2013, Troy Kotsur

17:00-18:56 | Film |
Wonderstruck | Tickets
USA, 2017, Todd Haynes
20:00-21:43 | Waargebeurd |
My left foot | Tickets
Ierland, 1989, Jim Sheridan

Zondag 3 Juni

09:00-12:00 | Workshop
Dag 2 : Maak je eigen film
door Erik Van Loon
13:00-14:20 | Film |
Special People | Tickets
GB, 2007, Justin Edgar
15:00-16:41 | Korte Film |
So Much Yellow | Tickets
USA, 2017, Erica Milsom
15:20-16:41 | Documentary |
La Historia de Jan | Tickets
Spanje, 2016, Bernardo Moll Otto
17:00-17:39 | Documentaire |
King Gimp | Tickets
USA, 1999, Susan Hannah Hadary
18:00-19:55 | Film |
Hasta La Vista | Tickets
Belgie, 2011, Geoffrey Enthoven
20:00-21:28 | Documentaire |
Murderball | Tickets
USA, 2005, Henry Alex Rubin

Maandag 4 Juni

13:00-14:41 | Documentaire |
Life, Animated | Tickets
USA, 2016, Roger Ross Williams
15:00-16:37 | Film |
The Fundamentals Of Caring | Tickets
USA, 2016, Rob Burnett
17:00-18:53 | Film |
Wonder | Tickets
USA, 2017, Stephen Chbosky
19:00-19:52 | Documentaire |
Into the wind | Tickets
Canada, 2010, Ezra Holland and Steve Nash

Nederlandse Première

20:00-21:20 | Film |
Patients | Tickets
France, 2017, Mehdi Idir en Grand Corps Malade

Dinsdag 5 Juni

13:00-14:19 | Documentaire |
The Frog Princes | Tickets
Canada, 2011, Omar Majeed, Ryan Mullins

Nederlandse Première

15:00-16:30 | Film |
Mango and the red wheelchair | Tickets
Japan, 2015, Shigeo Nakakura

17:00-18:34 | Film |
Blindsight | Tickets
UK, 2006, Lucy Walker
19:00-20:00 | Korte Films | 
Rotterdamse kinderen tonen hun werk
door …
21:32-22:00 | Film |
The Way He Looks | Tickets
Brazilie, 2014, Daniel Ribeiro
21:32-22:00 | The End