Programma 2019

menu knop | Programma | Workshops | Eerdere edities

Zaterdag 1 Juni

(workshop)

film maken dag 1

Woordloos kleuter film festival
– Mia
Belgie, 2013 – Wouter Bongaerts
trailer
– Paperman
Ierland, 2010 – Richard Kelly trailer
– Mister night has a day off

Litouwen, 2016 – Ignas Meilũnas trailer
– Partir
Frankrijk, 2012- Joanna Lurie
trailer

Paddington

(Film 8+)

12:00-13:35
UK, Frankrijk, Canada, 2014 – Paul King
trailer

Beat the drum

(Familie)

14:00-15:54

Zuid-Afrika, 2003 – David Hickson

trailer

(Doc)

Wallay

(Hoofdfilm)

17:00-18:24

Frankrijk & Burkina Faso, 2018 –  Berni Goldblat

trailer

(Talkshow)

(Shorts)

– Si-G

België, 2017 – Frederile Migom

– The Little Princess

UK, 2018 – Jason Maza

– North Star Fading

UK, 2018 – Karrie Fransman

trailer

(Opening)

Opening

Heavy Trip

(Openingsfilm)

20:00-21:32

Finland, 2018 – Juuso Laatio

trailer

Zondag 2 Juni

(workshop)

film maken dag 2

(Woordloos kleuter film festival:)

– Macropolis

UK, 2012 – Joel Simon

trailer

– For Mathilde
Rusland, 2009 – Alla Churikova

trailer

– Papiroflexia
USA, 2007 – Joacquin Baldwin

trailer

– Hegdehog and the city

Letland, 2013 – Evalds Lacis

The Lego Movie

(Film 8+)

12:00-13:41

USA, 2015 – Chris Miller

trailer

Los Bando

(Familie film)

14:00-16:13
Noorwegen, 2018 – Christian Lo

trailer

Teenage Paparazzo

(doc)

16:00-17:39

USA, 2010 – Adrian Grenier

trailer

The First Grader

(Hoofdfilm 14+)

17:00-18:45

Kenia, 2010 – Justin Chadwick

trailer

(Talkshow)

….

(Shorts)

Aurora

(Hoofdfilm 16+)

20:00-21:46

Finland, 2019 – Miia Tervo

trailer

Maandag 3 Juni

Zootropolis

(Film 8+)

12:00-13:50

USA, 2016 – Byron Howard

trailer

Une Saison en France

(Familie film)

14:00-15:41

Frankrijk, 2017 – Mahamet-Saleh Haroun

trailer

(doc)

….

Precious

(Hoofdfilm 14+)

17:00-18:40

USA, 2009 – Lee Daniels

trailer

(shorts)

– Georgian Childhood

Croatie, 2019 – Eva Basta

trailer

– Graffiti Gals

Spanje, 2019 – Isabela Cuevas Pierson

trailer

Antonia

(Hoofdfilm 16+)

20:00-21:30

Brazilie, 2008 – Tata Amaral

trailer

Dinsdag 4 Juni

Ballerina

(Film 8+)

12:00-13:30

USA, 2016 – Eric Summer

trailer

Queen of Katwe

(Familie film)
14:00-16:04
USA, 2016 – Mira Nair
trailer
(doc)
Waiting For Barcelona
Finland, 2018 – Juho-Pekka Tanskanen

trailer

Something Better to Come

(Hoofdfilm 14+)
17:00-18:45
Polen, 2014 – Hanna Polak
trailer
(shorts)

….

Nairobi Half Life

(Hoofdfilm 16+)
20:00-21:37
Kenia, 2013 – David Tosh Gitonga
trailer

Woensdag 5 Juni

Shaun The Sheep

(Film 8+)
UK – Frankrijk, 2015 – Richard Goleszowski
trailer

Boy

(Familie film)
14:00-15:30
Nieuw Zeeland, 2010 – Taika Waititi
trailer

He named me Malala

(doc)
16:00-17:27
USA, 2015 – Davis Guggenheim
trailer

Cafarnaúm

(Hoofdfilm 16+)
20:00-22:30
Libanees-Frans-USA, 2018 – Nadine Labaki
trailer
21:32-22:00 | The End